Fiyat: 68.89 TL
Marka: Ubisoft
Ürün Kodu: 0942
Bölge Kodu: PAL
Kazanacağınız Puan: 10
Çıkış Yılı: 2012
Teslimat Süresi: 8-12 iş günü
Durum Bilgisi: Kullanılmış - Yeni Gibi
Bu ürünün fiyatı 2015-07-05 tarihinde güncellenmiştir.
Adet:
Etiketler: just dance wii nintendo

Just Dance 4 - Wii

Dünyanın 1 numaralı dans oyunu markası Just Dance 4 ile geri dönüyor! Rekorlar kıran serinin bu en yeni oyunu 40tan fazla hit şarkı, en güzel danslar ve yepyeni özelliklerle partiyi çok daha eğlenceli hale getirecek.
Just Dance 4 en ünlü sanatçılar ve popüler türlerden, aralarında Flo Ridadan "Good Feeling" ve Maron 5 ft. Christina Aguileradan "Moves Like Jagger" gibi listelerden inmeyen isimlerin de bulunduğu 40tan fazla arkıyla sizi en yeni müziklerle tanıştıracak. Şarkı listesinde ayrıca tüm aileyi dansa kaldıracak Barry White ve The B-52 gibi efsanevi sanatçılar da bulunuyor.
Just Dance 4 yeni Battle modu, geliştirilmiş Just Sweat modu ve eğlenceli, alternatif danslar gibi yeni özellikleriyle en iyi partiler için mükemmel bir katalizör görevi görecek. Just Dancete bildiğiniz ve sevdiğiniz her şey Just Dance 4te daha iyi - daha yeni şarkılar, daha eğlenceli danslar ve çok daha fazlası.
Just Dance 4 ile parti hiç bitmeyecek! Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte tüm gece boyunca dans edecek, gülecek, eğleneceksiniz.


Listelerin Zirvesinde: Just Dance 4 listelerin zirvesinden inmeyen yeni şarkılardan efsanevi isimlere, klasik dans parti şarkılarına kadar 40tan fazla yeni şarkı içeriyor! Nicki Minajdan "Super Bass", Flo Ridadan "Good Feeling", Maroon 5 ft. Christina Aguileradan "Moves Like Jagger", P!nkten "So What" veya Barry Whitetan "Youre The First, The Last, My Everything" ile herkes dans etmek isteyeceği bir şarkı bulabilecek. Daha çok şarkı mi istiyorsunuz? Oyun içi mağazasının sürekli genişleyen kataloğundan yeni şarkılar indirebilirsiniz.
Karşılıklı Danslar!: Yeni Battle modu ile 6 turluk dans kapışmalarında arkadaşlarınıza meydan okuyun! Eşsiz koreografiler ve müzikler eşliğinde birlikte dans edin ve kimin şampiyon olacağını görün!
Arkadaşlarınızı Da Getirin: 4 kişilik dans rutinlerine sahip şarkılarda kendinizi göstermenin zamanı geldi! Dans grubunuzdaki her oyuncuya özel koreografi ve hareketler sayesinde hepinizin ön plana çıkacağı an gelecek.
Ter Atmaya Hazır Olun: Popüler Just Sweat modu yeni egzersizler, kişiselleştirilmiş programlar ve kalori sayacı ile daha da geliştirildi. Just Dance ile hem kondisyonunuzu koruyacak, hem de eğleneceksiniz!
Alternatif Koreografiler: Ultra-zorlayıcı, değişik rutinler de dahil olmak üzere en sevdiğiniz şarkıların alternatif koreografilerini açın.
Dans Görevleri: Şarkı başına 6 mücadeleyi bulun, kazanın ve ödülleri açın.
Dansçı Kartı: Dans istatistiklerinizi (favori şarkılarınız, en iyi puanlarınız, mücadeleleriniz gibi) görmek için dansçı kartı yaratın ve kişiselleştirin.
Dahası Da Var: Just Dance 4te Duet Modu ve 45+ koreografiyle Dance Mash-Up Modu gibi herkesin en sevdiği modlar da aynen yer alıyor!

Tanıtım videoları Youtube tarafından sağlanmaktadır. Oyuna ait en yakın arama sonuçları listelenmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi