Fiyat: 49.00 TL
Ürün Kodu: 0960
Bölge Kodu: PAL
Kazanacağınız Puan: 10
Çıkış Yılı: 2012
Teslimat Süresi: 8-12 iş günü
Durum Bilgisi: Kullanılmış - Yeni Gibi
Bu ürünün fiyatı 2015-07-05 tarihinde güncellenmiştir.
Adet:

WWE 13: Limited - Mike Tyson Edition - Ps3

WWE LIVE™ -bugüne kadar görülmüş en gerçekçi ve canlı yorumlar, ses efektleri ve seyirci katılımları sunan yeni ses ve sunum sistemi sayesinde WWE canlı etkinliğinin atmosferini ve coşkusunu bizzat yaşayacaksınız.
TAVIR GERİ DÖNDÜ -serinin tarihinde ilk kez, televizyondaki ünlü "Monday Night Wars" sırasında aralarında WWE Şöhreti Stone Cold Steve Austinin de bulunduğu sekiz katılımcıya odaklanan tek kişilik hikaye sayesinde oyuncular WWE tarihinin eşsiz ve unutulmaz dönemini ziyaret edebilecekler.
WWE UNIVERSE 3.0 - Popüler kariyer-stili modunda sanal WWE deneyiminizi dilediğiniz gibi kontrol edin - WWE şampiyonu olma yolunda maçlar, ittifaklar, rekabetler ve beklenmedik anlar kişisel kararlarınıza bağlı olarak değişecek.
PREDATOR TECHNOLOGY™ 2.0 - Yeni animasyonlar, geçişler ve kontroller sunan Predator Technology daha zeki, akıcı ve heyecanlı bir WWE aksiyonu yaratarak önceki oyunlardan daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak
YARAT + PAYLAŞ - Serinin ünlü Creation Suite modu sayesinde kendi Süperstarlarınızı, giriş sekansları, arenalar, bitiriş hareketleri, hikayeler, önemli an videoları ve çok daha fazlasını yaratabilecek; yarattığınız çalışmaları dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla paylaşıp indirebileceksiniz.
BENZERSİZ KADRO - Aralarında kapak yıldızı Süperstar CM Punk, "Stone Cold" Steve Austin, Sheamus, Undertaker, Mankind, Chris Jericho, Big Show ve Mark Henry gibi yıldızların da bulunduğu, seri tarihinin en geniş kadrosunda bir çok WWE Süperstarı ve Attitude Era öncüsü ile oynayacaksınız

Tanıtım videoları Youtube tarafından sağlanmaktadır. Oyuna ait en yakın arama sonuçları listelenmiştir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü İyi