• Neden İkinci El Oyun ?

İkinci el oyunların fiziksel durumları iyi ise jelatininden yeni çıkmış oyundan farksız olacaktır. Piyasaya yeni girmiş oyunlarda %10 ile %30, geçmiş yıllara ait oyunlarda ise %80 gibi rakamlara varan indirim söz konusu olacaktır.

  • Neden Bu Kadar Ucuz ?

Oyunları sadece ülke sınırlarında değil özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadaki oyun piyasasını (market indirimleri, özel kampanyalar, kiralama ve 2.el satış yapan işyerleri vb.) yakından takip ve tedarik etmekteyiz. Bu durumda siz oyun severlere en ucuz fiyatı sunma olanağına ulaşıyoruz.

  • Elimdeki Oyunu ikincieloyun.com 'a Satabilirmiyim?

Bu konu ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. Elinizdeki oyunu belirlediğimiz fiyat ile satabilir karşılığında nakit veya sitemizde harcamak üzere kullanabileceğiniz kredi imkanı sunulacaktır. Böylece gelişmiş bir takas sistemi oluşturulacaktır. 2017 sonuna dek bu işlemlerin tamamlanması planlanmaktadır.

  • Sitedeki Oyunları Kiralayabilirmiyim ?

Bu konu ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. Belirlenecek üyelik paketleri ile sisteme dahil olan oyunseverler paket içerisinde belirlenen adet kadar oyun kiralayabilecektir. Gelişmeler siteden bildirilecektir.

  • İkincieloyun.com da Takas ?

Elinizde bulunan oyunu takası için bir sistem oluşturmaya başladık yakında sahip olduğunuz oyunu ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilecek sitemizden istediğiniz oyuna sadece fiyat farkı ödemesi yaparak sahip olabileceksiniz. 2017 sonuna dek bu işlemlerin tamamlanması planlanmaktadır.

  • Arızalı oyun ?

Temin ettiğimiz oyunların tamamını konsollarımızda test ettiğimiz gibi sorunlu medyaların temizlik işlemlerini de itina ile yapmaktayız. Ancak tüm bunlara karşın tarafımızdan aldığınız oyun arızalı çıkar ise aynı gün geri göndermek koşulu ile size yine aynı oyunu göndermekteyiz.

  • İkinci El Olarak Aradığım Oyun ?

Satın almak istediğiniz oyunun web sitemizde bulunmaması durumunda formu doldurup tarafımızdan fiyat ve tedarik bilgisi alabilirsiniz.

  • Toptan Oyun Satın Alma ?

Toplu alım-satım işleri için iletişim formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

  • Havale Harici Ödeme Seçeneği ?

Haziran 2011 tarihinden itibaren Paypal ektegrasyonu ile ödemelerinizi banka havalesi haricinde kredi kartınızla, PayPal hesabınız ile yapılabilmektedir. Güncelleme: 2016 yılında ülkemizde PayPal kullanımı hukuken yasaklanmıştır. Bu nedenle PayPal Türkiye Ofisinin resmi duyurusuna dek paypal ile ödeme işlemi sitemizden geçiçi olacak kaldırılmıştır.

  • Kredi Kartı İle Ödeme ?

Nisan 2017 tarihinden itibaren tüm teknik altyapı çalışmalarımız tamamlanmış olup, sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapılmasına olanak sağlanmıştır.